Друзі, ми хочемо розповісти Вам про процес відбору на вакансії і про вимоги до кандидатів в нашій компанії. Ми описали для Вас основні етапи працевлаштування і зібрали корисні поради від нашого департаменту персоналу.

* У статті розглянута загальна схема відбору персоналу, так як процедура може відрізнятися в залежності від рівня позиції, регіону та характеру передбачуваної роботи.

Перший крок - розгляд резюме

Наше з Вами знайомство починається з заповнення анкети на сайті work.fishki.ua, де Ви так само можете прикріпити своє резюме, або ж знайти наші вакансії на job-сайтах. У департаменті персоналу обов'язково оброблять заявку і оцінять, наскільки ми підходимо один одному. Слід зазначити, що грамотно складене резюме обов'язково підвищить Ваші шанси на успіх.

Другий крок - телефонне інтерв'ю

Ура, нас зацікавило Ваше резюме, тому в самий найближчий час наші рекрутери зв'яжуться з Вами, щоб детальніше розповісти про вакансії і поставити кілька запитань, щоб оцінити рівень Вашої зацікавленості і уточнити очікування, що стосуються оплати праці. Ви також зможете задати питання про вакансії, після чого рекрутер повідомить вам про подальші дії.

Третій крок - особисте інтерв'ю

Нарешті Ви перебуваєте в кроці від отримання крутий роботи! На інтерв'ю наш HR буде задавати Вам найрізноманітніші питання, і Ваші відповіді допоможуть нам визначити, чи впораєтеся Ви з ключовими завданнями, які передбачає вакансія.

Четвертий крок - тестування

Всі наші кандидати повинні пройти тестування, яке включає в себе один психологічний тест і заповнення анкети. Це необхідно для того, щоб ми могли дізнатися Вас краще.

Фінальний крок

Нарешті, всі етапи відбору позаду. У разі успіху фахівець відділу з підбору персоналу зв'яжеться з вами, щоб зробити пропозицію про роботу і розповість всі деталі про подальше працевлаштування. Ви також можете звернутися до HR-менеджеру самі, щоб задати питання і уточнити результати участі в конкурсі на вакансію

Сподіваємося, що ця інформація була для Вас корисною, і вона обов'язково допоможе Вам успішно пройти всі етапи відбору і отримати круту роботу в команді Fishki.ua.
Бажаємо успіху!

Ваш відділ по підбору персоналу